Katalog

Povolené filtry:
Výrobce

Potřeby pro psy Počet produktů: 3147

Prodáváme chovatelské potřeby pro psy. Najdete u nás sortiment krmiv (granule, konzervy, vitamíny) a také hračky pro psy, vodítka, postroje a další nezbytnosti pro Vašeho psa. Pokud jste něco v naší nabídce nenalezli, prosím kontaktujte nás, abychom mohli chovatelské potřeby pro Vás doobjednat.

Podkategorie

Granulovaná krmiva
V našich kamenných prodejnách Vám nabízíme další druhy krmiv. Dále Vám nabízíme, že krmiva, která nenajdete v našem sortimentu Vám zajistíme formou objednávky za dohodnutou cenu.
Antiparazitika a repelenty

Poradíme Vám s výběrem vhodného antiparazitního přípravku právě pro Vaše zvířátko. Naši prodavači mají doklad, jenž je opravňuje k prodeji tzv. VLP (Vyhrazených léčivých prostředků), kam se řadí ty nejúčinnější antiparazitika.

Bydlení pejska
Bohatší sortiment zboží této kategorie naleznete v našich kamenných prodejnách a další si můžete objednat z katalogů.
Péče o pejska
Širší sortiment potřeb pro úpravu psů najdete v našich kamenných prodejnách.
Fontány
Díky čerpadýlku voda fontánou neustále cirkuluje(přes filtr). Svým pohybem láká i zvířátka, která jinak musíme k pití tzv.nutit.
Hračky
Velmi široký sortiment hraček najdete v našich kamenných prodejnách.
Misky
Typů, velikostí či barev misek existuje široká škála. Část vidíte zde, další nabízíme v našich prodejnách, kde je navíc ještě možnost výběru a objednávky z katalogů umístěných na prodejnách.
Oblečení
V této kategorii Vám nabízíme sortiment oblečků, které jsou svým provedením vhodné pro většinu plemen pejsků. Další typy a střihy oblečků (trička, mikiny, bundy, kombinézy.....) Vám nabídneme v našich kamenných prodejnách. Zde Vám pomůžeme vhodný obleček vybrat a Vy si ho můžete rovnou na místě vyzkoušet na Vašem pejskovi.
Přeprava psů
Další sortiment potřeb této kategorie si můžete vybrat a objednat z katalogů umístěných na našich prodejnách.
Výcvik a poslušnost
V našich kamenných prodejnách Vám nabízíme další široký výběr obojků, vodítek, postrojků a dalších potřeb v této kategorii.
Pro štěňata
Další široký sortiment potřeb pro Vaše štěňátko nabízíme v našich kamenných prodejnách (obojky, vodítka, postrojky, podložky na čůrání, kosmetiku, misky, potřeby na úpravu atd.
Zásobníky krmiva
Zásobníky krmiva a vody využijeme především tehdy, musíme-li na delší dobu opustit naše zvířátko a nemá se nám o ně kdo postarat. Automatické (elektrické) zásobníky pak ''umí'' krmivo nadávkovat na více krmení.
Zdravotnické a hygienické potřeby
Tyto pomůcky pomohou Vašemu zvířátku v období zdravotních obtíží. Ochranný límec tehdy, hrozí-li, třeba po operaci, vytahování stehů či nadměrné vylizování ran. Ochranná botička zase v případě poranění tlapky.
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 3147 položek