Katalog

Povolené filtry:
Výrobce

Potřeby pro kočky Počet produktů: 1183

Prodáváme chovatelské potřeby pro kočky. Najdete u nás sortiment krmiv (granule, konzervy, vitamíny) a také hračky pro kočky, vodítka, postroje a další nezbytnosti pro Vaši kočičku. Pokud jste něco v naší nabídce nenalezli, prosím kontaktujte nás, abychom mohli chovatelské potřeby pro Vás doobjednat.

Podkategorie

Granulovaná krmiva
V našich kamenných prodejnách nabízíme další sortiment krmiv pro kočičky. Krmiva značek, jenž u nás nenajdete Vám zajistíme formou objednávky většinou do 2 dní.
Antiparazitika a repelenty

Poradíme Vám s výběrem vhodného antiparazitního přípravku právě pro Vaše zvířátko. Naši prodavači mají doklad, jenž je opravňuje k prodeji tzv. VLP (Vyhrazených léčivých prostředků), kam se řadí ty nejůčinnější antiparazitika.

Bydlení kočičky
Další sortiment pelíšků pro kočičky Vám nabízíme v našich kamenných prodejnách.
Fontány
Díky čerpadýlku voda fontánou neustále cirkuluje(přes filtr). Svým pohybem láká i zvířátka, která jinak musíme k pití tzv.nutit.
Hračky
V našich kamenných prodejnách nabízíme pro Vaše kočičky opravdu široký sortiment hraček, jak jen pro zvířátko, tak i pro vaši společnou zábavu.
Misky
Typů, velikostí či barev misek existuje široká škála. Část vidíte zde, další nabízíme v našich prodejnách, kde je navíc ještě možnost výběru a objednávky z katalogů umístěných na prodejnách.
Obojky, postroje
Další široký sortiment obojků, postrojků, vodítek či různých souprav Vám nabízíme v našich kamenných prodejnách.
Přeprava koček
Další sortiment potřeb této kategorie si můžete vybrat a objednat z katalogů umístěných na našich prodejnách.
WC a steliva
Rozhodněte se pouze, zda WC pro Vaši kočičku má být otevřené,kryté či kryté s pachovým filtrem a zda chcete stelivo hrudkující, nehrudkující, silikonové či z organických materiálů. Ostatní nechte na nás.
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 1183 položek