Kiltix 70 obojek (velký pes) Zobrazit větší

Kiltix 70 obojek (velký pes)

BAYER

2247659

Nový produkt

skladem 40 ks

644,00 Kč s DPH

Antiparazitní obojek Kiltix je vysoce účinný obojek proti blechám a klíšťatům i jejich vývojovým stádiím, která napadají psy. Mezi jeho největší přednosti patří fakt, že účinné látky zůstávají na srsti zvířete a nevstřebávají se do krve. Vašemu pejskovi tedy nehrozí poškození ledvin nebo jater. Protože trvá cca 24 hodin, než se účinné látky rozptýlí po celém těle psa, je velmi důležité nesundávat obojek ze psa, a to ani při koupání!
Specifikace:

    plně účinkuje již 24 hodin po nasazení
    působí až 7 měsíců
    sterilizuje samičky klíšťat - snižování výskytu klíšťat v prostředí
    nejdéle působící antiparazitní obojek na trhu
    dodáván ve 3 délkách, případně jde dobře zkrátit nůžkami

Složení:

Účinné látky propoxur a flumethrin, které vzájemným působením zaručují vynikající a dlouhotrvající účinek proti blechám i klíšťatům. Flumethrin navíc způsobuje neplodnost samiček klíšťat, takže snižuje zamoření prostředí klíšťaty.
Způsob podání:

Obojek vyjměte z vakuovaného balení, rozbalte a odstraňte spojky. S obojkem lehce cukněte, aby se aktivoval. Opatrně, abyste si neutrhli zapínání. Potom obojek přiložte psovi volně na krk, volný konec provlečte přezkami obojku a přečnívající konec odstřihněte. Obojek nesmí být příliš těsný, mezi obojkem a krkem musí zůstat prostor na dva prsty.
Obsah účinných látek:
velikost 35cm:     propoxurum 1,250g a flumethrinum 0,280g
velikost 48cm:     propoxurum 3,020g a flumethrinum 0,680g
velikost 66cm:     propoxurum 4,500g a flumethrinum 1,013g
Důležité upozornění:

Účinná látka se z obojku dostává přes póry, které má obojek. Je třeba dbát na to, aby se póry neucpaly prachem z venku nebo mastnotou ze srsti. Vám bude připadat, že obojek nefunguje dobře nebo prostě nevypadá jako lehce pomoučený, stačí ho odmastit nebo otřít vlhkým hadrem. Po vyschnutí bude obojek opět plně funkční.