Royal Canin Feline Babycat  4kg Zobrazit větší

Royal Canin Feline Babycat  4kg

2242236

Nový produkt

skladem 6 ks

1 076,00 Kč s DPH

Pro koťata v období odstavení a íntenzívního růstu, od 1. do 4. měsíce věku. Granulky zajišťují vysoce bezpečné trávení.

Royal Canin Babycat 34 krmivo pro kočky speciálně pro koťata od 1 do 4 měsíců, jedinečný komplex živin, snadno kousatelné granulky usnadňují přechod na pevnou stravu v době odstavení.

 

Růstová fáze je jedna z nejcitlivějších fází v životě kočky. Koťata potřebují péči celých 12 měsíců, dokud nedosáhnou v 12 měsících dospělosti. Koťata v první fázi růstu (1.-4. měsíc) mají speciální potřeby a krmivo by je mělo zohledňovat. Rostoucí koťě ve fázi odstavování začíná s pevným krmivem:

 

  • Koťata pozvolna ztrácí schopnost trávit laktózu (mléčný cukr), zároveň se zlepšuje trávení škrobů.

Obranyschopnost, kterou kotě získávalo od kočky, se postupně vytrácí a kotě si buduje vlastní imunitní systém. Trvalé zuby rostou u koťat nejdříve od 4. měsíce.

 

Royal Canin Babycat 34 krmivo pro kočky je speciálně vyvinuto pro potřeby malých koťat mezi 1 a 4 měsíci :

 

  • Budování přirozené obranyschopnosti: Patentovaný, kombinovaně účinný komplex antioxidantů (vitamíny E & C, taurin a lutein) a mannan-oligosachardiy, podporují u koťat budování imunitního sytému.
  • Sadné odstavení: Malé, snadno rozpustitelné granulky ulehčují přechod na pevnou stravu. Měkká textura je perfektní pro mléčné zuby koťátek.
  • Optimálně podporuje trávení Velmi dobře stavitelné proteiny redukují množství nestravitelných složek v tlustém střevě. Frukto-oligosacharidy, dužnina z červené řepy a EPA/DHA zajišťují zdravé trávení.

 

Granule:
Krokette

 

Složení:
drůbeží moučka, živočišný tuk, rýže, rostlinný proteinový izolát*, hydrolyzované živočišné proteiny, lignoceluloza, kvasnice, dužnina z řepy, L-lysin, sojový olej, rybí tuk, minerální látky, frukto-oligosacharidy, sušená vejce, mannan-oligosacharidy, DL-methionin, taurin, extrakt z aksamitníku rozkladitého (obsahuje lutein), L-karnitin


*L.I.P.: Vybrané, snadno stravitelné proteiny s vysokou biologickou hodnotou

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: