Royal Canin Feline Kitten  10kg Zobrazit větší

Royal Canin Feline Kitten  10kg

228477

Nový produkt

skladem 2 ks

2 129,00 Kč s DPH

Royal Canin Kitten 36 krmivo pro koťata od 4 do 12 měsíců, ale také pro kojící a březí kočky. Granule pro koťata se stálým chrupem od 4 měsíců.

 

Plnohodnotné krmivo pro koťata Royal Canin Kitten 36 je určeno pro koťata do 12 měsíců, ale i pro březí kočky a kočky, které kojí. Tato zvířata musí přijímat potravu s větším množstvím energie, proteinů, minerálních látek, stopových prvků a vitamínů. Royal Canin Kitten 36 je optimálně přizpůsoben těmto požadavkům.

 

Velikost granulí vyhovuje čelisti malých koťat a snadno se chroupají.

 

Začátek 2. růstové fáze se vyznačuje růstem trvalých zubů :

 

  • Tvoří se stálý chrup. Ochrana stálých zubů je zásadním faktorem pro efektivní ústní a zubní hygienu.
  • Trávicí kapacita mladé kočky se vyvíjí. Určité živiny, jako např. škrob, jsou lépe stráveny a využity.
  • Růst se zpomaluje. Stavba kostí se zpevňujet, vyvíjí se svalstvo. Potřeba energie zůstává stále poměrně vysoká, pozvolna ale klesá.

 

Royal Canin Kitten 36 krmivo pro kočky je speciální krmivo vyvinuté pro potřeby rostoucích koček od 4 do 12 měsíců, ale také pro březí a kojící kočky :

 

  • Optimálně podporuje trávení: dobře stravitelné proteiny redukují množství kvasitelných složek v tlustém střevě. Frukto-oligosacharidy, sušená dužnina z červené řepy (zajišťuje vyváženou střevní floru) a EPA/DHA (chrání střevo) zajišťují zdravé trávení.
  • Posílení přirozené obranyschopnosti: Kombinovaný komplex antioxidantů (vitamíny E & C, taurin & lutein) a mannan-oligosacharidů pomáhá koťatům vybudovat si zdravý imunitní systém.
  • Redukuje zápach trusu: Vysoký obsah L.I.P.* proteinů (z 90% stravitelných) redukuje podíl nestrávených, kvasitelných složek v tlustém střevě.

*L.I.P.: Vybrané, lehce stravitelné proteiny vysoké biologické hodnoty

 

Granule:
Krokette