Náš příběh

Vítejte na našem e-shopu s chovatelskými potřebami pro pejsky a kočičky!

Jmenuji se Zdeňka Křepelková a jsem vášnivá chovatelka psů a majitelka Chovatelských potřeb Brno. Od malička jsem si přála mít pejska. To se mi splnilo až s jezevčíkem Azinkou, kterého jsem dostala jako dárek k narození mé dcery. Každá máma pochopí, že to byl trochu blázinec, ale s Azinkou se začal psát můj příběh milovnice pejsků. Chov psů se stal mít největším koníčkem. Dnes chovám dva husky - Briu a Amy, kterým věnuji skoro všechen volný čas. Amy se stala psí maminkou a narodila se jí 4 štěňátka – dvě fenky a dva psi. S jejich majiteli jsem stále v kontaktu a raduji se z jejich úspěchů.

Provozováním chovatelských potřeb jsem si splnila sen

Můj sen o provozování chovatelských potřeb se stal skutečností, když se naskytla příležitost převzít obchod po předchozím majiteli, panu Rohlínkovi. Pan Rohlínek vedl obchod v Bystrci téměř 20 let a získal si důvěru majitelů domácích mazlíčků z celého Brna, kteří k nám rádi jezdí dodnes. Díky zkušenému personálu s obrovským know-how nejen o výživě zvířátek, se nám podařilo pokračovat v jeho odkazu.

U nás najdete všechno, po čem vaše zvířátko touží

Nabízíme širokou škálu zboží pro všechny domácí i nedomácí mazlíčky. Na našem e-shopu se zaměřujeme především na krmivo a pelíšky pro pejsky a kočičky. V naší kamenné prodejně najdete vše - od zrní pro ptáčky až po krmení pro koně. Nabídku zboží přizpůsobujeme potřebám našich zákazníků a jejich mazlíčků, protože zvířátka a jejich přání a potřeby jsou u nás vždy na prvním místě. Jsme jedním z mála zverimexů, kde najdete vše, co potřebujete – a pokud něco nemáme, rádi vám to objednáme.

Jsme odborníci na výživu pejsků a kočiček

Jsme odborníci na výživu s 22 lety zkušeností. Rádi vám poradíme, po jakém krmivu se bude váš pejsek nebo kočička oblizovat a zároveň mu přinese všechny živiny, které potřebuje. Každý chlupáč totiž potřebuje něco jiného a my vám pro něj pomůžeme vybrat to nejlepší. Má váš mazlíček nějaké zdravotní problémy? Poradíme si i s alergiky nebo nemocnými pejsky a kočičkami, protože jako jedni z mála nabízíme také veterinární krmivo, které je vždy přizpůsobené konkrétním zdravotním potížím zvířátka.

Potřebujete poradit?

Jsme milovníci zvířat a vždy vám rádi pomůžeme. Zavolejte nám, napište e-mail, vyzkoušejte rychlý chat. A nebo nás navštivte i s vaším domácím mazlíčkem na kamenné prodejně v Bystrci. Těšíme se na Vás.

 DSC_8037

Za tým Chovatelských potřeb Brno

Zdeňka Křepelková, majitelka