Pochoutka dentální Woolfies Dental Fishbone M 200g

Neohodnoceno
Značka: Petr Větvinský
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 89221
97 Kč
Pochoutka dentální Woolfies Dental Fishbone M 200g
Neohodnoceno
Značka: Petr Větvinský

Dentální pochoutka pro středně velké a velké psy. Vynikající vegetariánský pamlsek, který voní po mase, skvěle chutná a pečlivě vyčistí zuby i jazyk vašeho pejska. Napomáhá bojovat proti zápachu z tlamy. Konzistence je tuhá, ne tříštivá, podporuje tak žvýkání. Doporučujeme podávat jednu pochoutku jako odměnu za den. Nevhodné pro psy mladší 9 měsíců a menší než 2,25 kg. Váš pes musí mít k dispozici vždy dostatek čerstvé vody.

 

Podíll surovin

mouka ze sladkých brambor, kukuřičný škrob, předželatinovaný škrob, hrachová mouka, glycerin, rostlinný olej, sušené pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý, sušené mořské řasy, askorbát vápenatý (zdroj vitamínu C), vitamin E doplněk, přírodní aromata, Sorban draselný, jedlý pigment, prášková celulóza, voda. Dodán: chondroitin a lecitin

 

Analytické složky

hrubý protein 4.78%, hrubý tuk 0.2%, hrubá vláknina 0.1%, hrubý popel 0.95 %, vhkost 18%. Celý sortiment dentálních pamlsků Woolfies neobsahuje maso, chemické přísady, konzervační látky nebo barviva.

 

Obal je opatřen znovuuzavíratelným zipem.

Skladování: skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření znovu uzavřete a uložte na chladné místo. Po otevření spotřebujte do 7 dnů.

Datum spotřeby: je vyznačeno na zadní straně obalu.

Není určeno k lidské spotřebě!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dentální pamlsky
Hmotnost: 0.224 kg