Pochoutka paroží Jelen 40-70g

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 127603
107 Kč
Pochoutka paroží Jelen 40-70g
Neohodnoceno

Jelení paroží je vysoké kvality, je ručně vybrané a řezané. Na své si přijdou především chlupáči, kteří rádi žvýkají. Vašemu psovi poskytne dlouhotrvající žvýkací zábavu - perfektní pro uspokojení přirozeného žvýkacího instinktu Vašeho psa a pro jeho zabavení po dlouhou dobu.

  • Přírodní žvýkací pamlsek pro psy
  • 100% odhozené paroží: kvalitní pamlsek ke žvýkání a hraní
  • Vysoká kvalita: ručně vybrané, ručně zpracované, obroušené řezy
  • Dlouhotrvající žvýkací zábava: ideální pro psy, kteří mají rádi žvýkání - perfektní pro uspokojení přirozených žvýkacích potřeb
  • Doplněk potravy: zdroj kvalitních vitálních látek (např. minerální látky a jiné živiny)
  • Různé velikosti: vhodné varianty pro různě velké psy, vhodné také pro psy se silnou čelistí a s různě rozvinutou žvýkací aktivitou
  • Bez aditiv, barviv a konzervantů

Paroží jako pamlsek pro psa slouží nejen k okusování a žvýkání, ale díky mechanickému odírání také jako podpora péče o zuby. Paroží je kromě toho zdrojem kvalitních živin, např. minerálních látek. Doporučené datum spotřeby 5 let. Obsahuje suchou dřeň, která zvyšuje jeho chutnost. Pro bezpečnost zvířete jsou všechny hrany paroží obroušené.

Jelení parohy se sbírají v České republice vymezeným a regulovaným způsobem s cílem respektovat rychlost růstu paroží, chránit životní prostředí a udržovat celkový stav lesů.
Pocházejí výlučně z přirozeného shozu paroží volně žijících jelenů, a jelenů žijících v oborách.
Jeleni přirozeně shazují paroží na konci zimy a každým rokem z jara jim opět vyrůstá nové, aby se plně vyvinulo v období páření. Tento přirozený cyklus se opakuje během života jelena každý rok.
Záruka kvalitního parohu: Volně žijící jelen otírá paroží o stromy a keře a paroží se nasákne přírodními minerály, které mu dodají rozpoznatelnou hnědou barvu.

Paroží je rozděleno podle hmotnosti, tak aby bylo vhodné jak pro malá plemena psů až po plemena obří.

 

Složení:

100% jelení paroží. V 100g jeleního paroží jsou průměrně obsaženy následující minerální látky: vápník (20,3g), fosfor (10,7g), železo (7,06mg), hořčík (440mg), sodík (0,5g), draslík (0,04g).                   

Analytické složky:  Hrubé bílkoviny 39%, hrubý popel 51%, vlhkost 9%, hrubá vláknina 0,5%, hrubý tuk 0,5%    

Doporučené dávkování:

Jelení paroží je vhodné pro psy, kteří rádi žvýkají. Nelze vyloučit odlamování nebo rozkousání paroží, to by mělo být vybíráno s ohledem na velikost a intenzitu žvýkání Vašeho psa. Zvolte prosím pro aktivně žvýkající psy se silnou čelistí větší kus paroží. Doporučená krmná dávka jeden kus denně. Štěňatům doporučujeme podávat až po výměně zubů. Psa nepřekrmujte. Skladujte v chladu a suchu. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Není určeno pro lidskou spotřebu.                                         

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosti, paroží
Hmotnost: 0.076 kg