Specific CGD-XL Senior Large & Giant Breed 12kg pes

Kód: 107925
1 528 Kč
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Více než 5300 výdejních míst
Více než 5300 výdejních míst
Rádi Vám poradíme s výběrem
Rádi Vám poradíme
s výběrem
10 let zkušeností a osobní přístup
10 let zkušeností
a osobní přístup
Kvalitní zboží od prověřených výrobců
Kvalitní zboží
od prověřených výrobců

Detailní popis produktu

Indikace
  • Cukrovka (diabetes mellitus).
  • Hyperlipidémie.
  • Nutriční podpora správné hladiny glukózy a tuků v krvi, normálního krevního tlaku, optimální kondice srsti, ideální tělesné hmotnosti a ovlivňující imunitní odpověď při rekurentních infekcí u psů spojených s endokrinními poruchami jako je cukrovka (diabetes mellitus), hypotyreóza nebo hyperadrenokorticismus (Cushingův syndrom).
  • Zácpa, kolitida ovlivnitelná vlákninou.

Vlastnosti a charakteristika krmiva
              
  • Cereálie se sníženým glykemickým indexem (celá pšenice a oves) a vysoká hladina vlákniny, která zabezpečí pozvolné uvolnění glukózy z diety a tedy snížení postprandiální hyperglykémie u diabetických pacientů.
  • Unikátně vysoký obsah omega-3-mastných kyselin epa a dha z rybího oleje a omega-6 mastné kyseliny gla z brutnákového oleje. Je prokázáno, že vysoký příjem omega-3 mastných kyselin reguluje hladinu tuků v krvi při hyperlipidémii, napomáhá dosažení normálního krevního tlaku a zvýšuje citlivost na inzulín. Tyto mastné kyseliny ovlivňují také imunitní odpověď a produkci eikosanoidů, které ovlivňují různé procesy v těle
  • Obsah ß-1,3/1,6-glukanů z kvasnic a zvýšená hladina zinku, selenu a omega-3 mastných kyselin podporují imunitní systém. Beta-glukany se mohou vázat na makrofágy a ovlivňovat imunitní systém tím, že podporují imunitní odpověď a upravují produkci cytokinů.
  • Kompletní, vyvážená dieta s velmi mírnou energetickou hustotou pro podporu optimálního managementu hmotnosti psa. kontrolovaná hladina minerálů jako je fosfor a sodík snižuje přetěžování ledvin a podporuje jejich funkce u stárnoucích psů.
  • EPA a DHA z rybího oleje podporují zdravé klouby, kůži a srst.

Složení
Pšenice, kukuřičný protein, oves, prášková celulóza, rybí olej, bramborový protein, bílá rybí moučka, řepná dužnina, hydrolyzovaný kuřecí protein, minerální látky, vitamíny a stopové prvky, vejce, psyllium, brutnákový olej, kvasnice (zdroj ß-1,3/1,6 glukanů), taurin, L-karnitin. Antioxidanty: aditiva schválená EC: BHA, BHT. Neobsahuje žádná syntetická barviva a zchutňovadla.
.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární granule
Hmotnost: 12.156 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: